PRADERA


Kolekcja PRADERA z pewnością odmieni niejedno pomieszczenie recepcyjne czy poczekalnię.Zestaw harmonijnie łączy estetykę, dekoracyjność i wygodę. Można więc przy nim spokojnie napić się kawy, przeczytać gazetę i wygodnie oczekiwać w przyjemnej atmosferze, bez nerwów i bolących nóg.

System PRADERA składa się z: fotela 1 i 2 osobowego, ławki 1 i 2 osobowej, stolika gościnnego oraz małego stolika dostawianego. Siedziska mogą być łączone za pomocą blatów wykonanych ze sklejki lakierowanej lub płyt pokrytych melaminą. Pozwalają one na kierunkowanie łączonego zestawu poprzez zastosowanie blatu o odpowiednim kącie (30, 90, 180 stopni). Metalowe, chromowane stelaże podkreślają lekkość, subtelność oraz współczesny charakter foteli. Blaty w stolikach, wykonane ze sklejki, można również zastąpić mlecznym szkłem.

Poszczególne elementy, połączone w fantazyjnej linii, uatrakcyjnią i ożywią każde wnętrze, zagospodarują niewykorzystaną przestrzeń, ale przede wszystkim poprawią komfort i humor oczekujących petentów. Przyjemna kolorystyka, a także szerokie możliwości łączenia elementów, kombinacji i uzyskiwanych kształtów, doskonale dopasowują się do różnego typu przestrzeni użytkowych, zarówno tych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. System pozwala na stworzenie niebanalnych aranżacji, a także na optymalne wykorzystanie przestrzeni, jaką dysponujemy.
 


GALERIA ZDJĘĆ